06.10.2013, 13:39

Екстра-ліга: Рівненський "Кардинал" знову зіграв внічию

У другому матчі поспіль рівненські "кардиналівці" розійшлися з суперниками миром. Івано-франківський "Ураган" виявився для рівнян "міцним горішком", розколоти який повністю вони так і не змогли.
У виїзній грі з перших хвилин перевагою заволодів "Кардинал". З поверненням до складу "Кардинала" Сергія Тригубця гра рівненського клубу стала впевненішою, а атаки - більш різноманітними.

Рахунок у грі відкрили рівняни - простріл Артема Фаренюка справа на 16-й хвилині замикав Андрій Чернієнко. М'яч, зачіпивши ногу одного з оборонців "Урагану", опинився в воротах - 0:1.

Після пропущеного м'яча нагоди відзначитись мали обидві команди, але перша половина гри так і закінчилася мінімальною перевагою "Кардинала".

Другий тайм почався з атак "Кардинала" й гарний шанс відзначитись мав Сергій Тригубець - неточно. А на 27-й хвилині спрацювала істина "Не забиваєш ти - забивають тобі". За "Ураган" відзначився Максим Павлюк.

До завершення гри рахунок так і не змінився - 1:1.

Відеоогляд гри:

Результати інших матчів:
"Єнакієвець" - "Енергія" - 2:1
"Спортлідер+" - "ЛТК" - 3:2

До слова, у третьому турі відзначився й один з екс-кардиналівців. Володимир Сондак забив один з м'ячів у ворота "ЛТК".