11.10.2013, 22:50

Футбол. Україна перемогла Польщу! [+Відео]

У надважливому для української збірної поєдинку відбору до Чемпіонату Світу 2014 року Збірна України у Харкові здолала команду Польщі - 1:0!
У першому таймі обидві команди мали приблизно порівну небезпечних моментів, проте до взяття воріт справа не дійшла.

У нашої команди небезпеку створювали в основному Андрій Ярмоленко, Едмар, Руслан Ротань та Євген Коноплянка.

Сьогодні футбол Україна - Польща: битва за життя на Чемпіонаті світу 2014

Мали нагоди й поляки, але захисники українців діяли надійно.

Другий тайм наша команда почала активніше, вочевидб, після серйозної розмови у перерві з Михайлом Фоменком.

Футбол. Україна - Польща: склади команд уже відомі!

За палкої підтримки трибун українці пішли вперед і таки дотисли поляків.

Коноплянка подав на дальню штангу, де помилився захисник поляків і Андрій Ярмоленко ефектним ударом вколотив м'яча у верхню дев'ятку - 1:0.

Андрій подарував команді неймовірний запал і українці, практично не давали полякам шансів для контргри, і довели гру до перемоги!!!