подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
25.10.2013, 11:18

Рівненська область: який він, спорткомплекс за 16 мільйонів? [+Фото]

Жителі Зарічненського району з нетерпінням чекають відкриття спортивного комплексу. Голова обласної державної адміністрації Василь Берташ запевнив, що роботи повинні завершити до кінця року. На якій стадії будівництво спорткомплексу за 16,9 млн. грн., дізналися наші кореспонденти!
Жителі районного центру Зарічне чекали будівництва спортивного комплексу впродовж 20 років, тому з таким нетерпінням чекають завершення будівельних робіт. Спроба спорудити нову школу була у 1992 році, але через брак коштів будівництво припинилося. Збудували тільки "коробку", але і вона на початку 2000-х почала руйнуватися.

Головну спортивну споруду Зарічненського району збудують цьогоріч

Нині ж гімназія добудована, розрахована вона на 834 місця. А от уроки фізкультури проводять у шкільному коридорі, пристосованій класній кімнаті чи на вулиці.

- Минулого року на будівництво спортивного комплексу виділили 5 млн., а у 2013 - ще 11,9 млн.грн., - розповідає заступник голови Зарічненської РДА Людмила Кохно. - Підрядником є рівненська фірма ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж». Подібного закладу в районі немає, тому завершення довгобуду стане справжнім святом не лише для учнів, батьків та вчителів гімназії, а й проводитимуть районні спортивні змагання. Спорткомплекс у Зарічному буде найбільшим у районі спортзалом. Його площа близько 1000 квадратних метрів. Він включатиме в себе 2 спортивні зали.

Ми вирішили поглянути на якій стадії будівництво знаходиться зараз. На об'єкті робота "кипить", будівельники працюють злагоджено та швидко, адже роботи ще багато, а от до кінця року часу лишається не так багато.

Фронт виконаних робіт можете оцінити й ви, переглянувши фото!

Сподіваємося, що цьогоріч спорткомплекс добудують і новий 2014 рік молодь зустріне з позитивними емоціями та якісним, новим місцем для проведення занять з фізичної культури, проведення секцій та районних спортивних змагань.

Коментарі: