Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
12.11.2013, 21:06

Письменник з Рівненщини може отримати 1000 британських фунтів

Книга письменника із міста Здолбунів на Рівненщині Сергія Гридіна "Не такий" увійшла до 13 книг, які номіновані на отримання премії Дитяча Книга року ВВС-2013. Премію, яку може отримати автор - еквівалент 1000 британських фунтів в українських гривнях!
Минулого року вперше було оголошено номінацію "Дитяча Книга року ВВС - 2012". У 2012 переможця обирали серед восьми номінантів. Так, минулого року представник від Рівненщини Сергій Гридін теж був номінантом на премію. Тоді на розгляд журі представили його книгу "Федько у пошуках чупакабри, повідомляє ВВС Україна.

Цього ж року Сергій Гридін знову став номінантом на цю премію. До "довгого списку" премії Дитяча Книга року ВВС-2013 увійшли 13 книг.

Серед них:
1. Іван Андрусяк. Пінгвінік.
2. Дмитро Білий. Козацький оберіг.
3. Галина Вдовиченко. Ліга непарних шкарпеток.
4.Ольга Ворончихіна. Три монети, щебпак та інші неприємності.
5.Олександр Гаврош. Дідо-всевідо.
6.Олександр Гаврош. Розбійник Пинтя у заклятому місті.
7. Сергій Гридін. Не такий.
8. Мирослав Дочинець. В’язень замку Паланок.
9. Зоряна Лебедівна. Крок у світло.
10. Микола Мартинюк. Під мурами твердині. Луцьк, Твердиня. – 2012
11. Мар’яна Прохасько, Тарас Прохасько. Хто зробить сніг.
12. Ірен Роздобудько. Арсен.
13. Марія Ткачівська. Обережно, діти!

Здолбунівчанин заразив вірусом читання всю країну

Книга Сергія Гридіна "Не такий" має частково автобіографічний характер. Автор розповідає у книзі про школу, родину, суспільство, полишених самих на себе дітей, і взагалі про життя, яким воно є – без прикрас і без купюр, сповнене суворих реалій і випробувань. Може, хтось скаже, що бути дитиною, тим паче підлітком – просто. Але якщо ти відрізняєшся від решти, скажімо, надмірною вагою, тобі не оминути зневаги і знущань однолітків і навіть дорослих. Однак у тебе залишається шанс знайти в собі силу піднятися над своїми образами, зусиллям волі змусити себе стати "таким", який порятує не лише себе, а й простягне руку допомоги слабшому, - зазначено у анотації до книги.

41-річний Сергій Гридін - економіст за професією. Переможець конкурсу "Краща книга Рівненщини" в номінації "Краще видання для дітей". Цьогоріч був директором літературного фестивалю "Дивикрай" у Рівному, покликаного популяризовувати дитяче читання.

Сподіваємося, що книга нашого земляка сподобається журі і саме він зможе отримати премію "Книга року ВВС", що становить еквівалент 1000 британських фунтів в українських гривнях!
Коментарі: