подати
оголошення17.11.2013, 17:43

Рівнянка Христина Сиволап дебютувала у професійному кіно [+Фото]

Режисер Христина Сиволап з актором Володимиром Задніпровським

Серйозний сюжет, серйозна робота, серйозний бюджет, адже це – професійне кіно. Молода режисер Христина Сиволап (у дівоцтві Данилова) зняла короткометражний фільм «Давай не сьогодні».
Картина «Давай не сьогодні» - це дебютна робота молодої режисерки у професійному кіно. Сценарій стрічки переміг на п`ятому відкритому конкурсі кінопроектів від Держкіно і, за правилами, отримав стовідсоткове фінансування. А це – 1 млн 259 000 тисяч гривень.

Про сценарій
Сценарій фільму Христина Сиволап написала у співавторстві зі своїм чоловіком Олексієм Сиволапом. Цікаво, що головних героїв стрічки звуть також Христина та Олексій. Подружню пару на екрані зіграли актор Володимир Задніпровський і актриса Алла Соколова. Оператор картини - Діана Оліфірова, яка здобуває другу операторську освіту в Лондонській національній школі кіно і телебачення.

Соціальний ролик рівнянки про мову посів третє місце на Національному фестивалі [+Відео]

Про сюжет
Сюжет фільму «Давай не сьогодні» розповідає історію бабусі й дідуся, які вирішили померти в один день. Але їхні спогади і розмови відтягують останній момент, який вони хочуть пережити разом. І ось одного разу вони зважуються ... Але життя виявляється несподіванішим, ніж смерть. Ознайомитися зі сценарієм можна на сайті Сценарної майстерні.

Про зйомки
Зйомки проходили у Києві, в районі Подолу. Екстер`єр - радянські будинки періоду молодості головних героїв, а в інтер`єрі квартири - труни, які подружжя заздалегідь підготувало для свого спільного ритуалу.

Рівнянка зняла соціальний ролик про українську мову [+Відео]

Про режисера
Режисерка Христина Сиволап у 2013 році закінчила КНУТКІТ ім. Карпенка-Карого за спеціальністю "режисер телебачення". “Давай не сьогодні” — дебютна стрічка молодої режисерки. Також у доробку Христини – соціальний відеоролик на тему "Яка гарна українська мова", фільми "Дужевільний", "Чудеса", кліп гурту "Кривоструй" на пісню "Небо" та ін.

OGO.ua запитав режисера Христину Сиволап про зйомки цього фільму.

OGO.ua: Дуже цікавий сюжет стрічки. А як народилась така ідея?
Христина Сиволап: Як народилась ідея… Цікаво було задуматись над фразою з багатьох казок "… і померли вони в один день". Чому саме така кінцівка любовної історії вважається ідеальним хепі-ендом? Невже для довершеності кохання не вистачає тільки яскравого фіналу? От такі питання і народили ідею нашої історії.

OGO.ua: У фільмі багато особистого? Адже імена головних героїв такі ж, як і ваші з чоловіком.
Х.С.: Чи багато особистого? Напевно, в своє кіно ти в будь-якому разі вкладаєш щось особисте. Якщо ж порівнювати мене і чоловіка з героями фільму, то спільного тут небагато. Крім однакових імен і великого кохання, напевно, більше нічого:)OGO.ua: Як проходили зйомки? Це ж ваш дебют — що найбільше запам'яталось із цього процесу?
Х.С.: Це був мій дебют, якщо можна так сказати, в серйозному кіно. До цього я знімала студентські фільми і телепрограми. Тому вражало мене безліч речей, найбільше - масштаби і чітка організація. Я відповідала виключно за творчу складову, роботу з акторами, оператором, художником… Порівняно зі студентським кіно, де режисер - він же адміністратор, гример, продюсер, водій, помічник режисера… - це приносило окреме задоволення.

OGO.ua: На якому етапі зараз робота?
Х.С.: Зараз ми перебуваємо на етапі монтажу і створення музики до фільму.

У Рівному пройде Свято молодого українського кіноOGO.ua: Де і коли можна буде побачити вашу роботу? Які творчі плани маєте на майбутнє?
Х.С.: Фільм презентуємо вже у 2014 році, плануємо відправляти на кінофестивалі.

Чекаємо на прем'єру і бажаємо Христині подальших успіхів у творчості!
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів