Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
18.11.2013, 15:15

Рівняни серед переможців Міжнародного турніру з художньої гімнастики

З 15 по 17 листопада у Рівному відбувся VI Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Золота осінь — 2013". У змаганнях взяли участь 33 команди. Серед них були і рівненські гімнастки - представниці спортивного клубу "Золота осінь" та команди Рівненського палацу дітей та молоді.
Як вже повідомляв OGO.ua, цими вихідними у Рівному відбувся VI Міжнародний турнір з художньої гімнастики "Золота осінь — 2013".

Організаторами турніру були Федерація художньої гімнастики України в Рівненській області, Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому, Управління у справах молоді та спорту Рівненької облдержадміністрації та спортивний клуб "Золота осінь".

За результатами трьох днів змагань спортивний клуб "Золота осінь" і команда ПДМ міста Рівне показала хороші результати:

1 місце
Овчарук Вікторія 2009 м. Рівне СК "Золота осінь"

2 місце
Пилипенко Мілена 2009 м. Рівне СК "Золота осінь"
Люльчик Лія 2006 р.н. м. Рівне СК "Золота осінь"
Охмак Анастасія 2003 м. Рівне СК "Золота осінь"

3 місце
Бас Маргарита 2009 м. Рівне СК "Золота осінь"
Сичінська Юлія 2006 м. Рівне СК "Золота осінь"
Мельник Богдана 2004 м. Рівне СК "Золота осінь"
Чорна Мартіна 2004 м. Рівне ПДМ
Руда Олена 2001 м. Рівне СК "Золота осінь"
Аврамчук Ліза 2001 м. Рівне СК "Золота осінь"




У Рівному пройде Міжнародний турнір з художньої гімнастики




Більше фото


А загалом список переможців виглядає так:


2009 р.н. і молодші - Овчарук Вікторія м. Рівне СК "Золота осінь"
2008 р.н. - Шворак Аншеліна м. Київ КДЮСШ "Восход"
2007(1 категорія вправа без предмета) Шевченко Соломія м. Луцьк "Спорт -
естет"
2007(2 кат БП + вид на вибір) Кондратьєва Софія м. Київ КДЮСШ "Восход"
2006(1 кат БП + скакалка) Савченко Олександра м. Запоріжжя ДЮСШ № 5
2006 (2 кат БП +вид на вибір ) Янгель Ліза м. Дніпропетровськ СДЮШОР
2006 (3 кат БП) Славченська Поліна м. Мінськ МГ СДЮШОР ім.Л.Г.Годієвої
2005 (1 кат БП +1) Мельник Аліна м. Львів "Ніка"
2005 (2 кат 2 види на вибір) Шворак Діана м. Київ КДЮСШ "Восход"
2005 (3 кат БП) Давидік Олена м. Луцьк "Спорт - естет"
2004 (1 кат скакалка+стрічка) Пересада Поліна м. Запоріжжя ДЮСШ № 5
2004 (2 кат обруч і мяч ) Сопілка Аліна м. Київ КДЮСШ "Восход"
2004 (3 кат БП + обруч ) Ціцак Ольга м. Ужгород "Закарпаття"
2003 (1 кат обруч + мяч) Погранична Христина м. Львів "Ніка"
2003 (2 кат обруч і булави) Валентірова Анастасія м. Дніпропетровськ СДЮШОР
2003 (3 кат бп + мяч) Прібиль Ольга м. Київ СК "Гармонія -еліт"
2002 (1 кат обруч і мяч) Омельяненко Євгенія м. Київ КДЮСШ "Восход"
2002 (2 кат мяч і булави) Косован Ніна м. Львів "Динамо"
2001 (обруч і мяч ) Приходько Анастасія м. Львів "Ніка"
2001 (мяч і булави )Новоселя Даша м. Черкаси ДЮСШ "Олімпія"
2000 р.н. Пономарьова Даріна м. Київ "Восход" і Іванів Вікторія м. Львів
"Багіра"
1999 Кучевська Яна м. Київ КДЮСШ "Восход" і Миргородська Дарина м. Київ СК "Гармонія - еліт"
1998 Ситнікова Вікторія м. Дніпропетровськ СДЮШОР
1997 і старші ЗАГОРОДНЯ ТЕТЯНА м. Львів "Багіра"



Більше фото

Вітаємо призерів та переможців змагань і бажаємо усім подальших перемог!
Коментарі: