подати
оголошення

21.11.2013, 23:58

Шоу "Зважені та щасливі": хто покинув проект після Дня краси?

Цього тижня у проекті "Зважені та щасливі" настав особливий момент. Дня краси усі учасники чекали з нетерпінням. Хто залишив шоу після неймовірного перевтілення? Дізнаєтесь далі!
Протягом трьох місяців учасники проекту "Зважені та щасливі" долають труднощі, виконують різноманітні завдання, а найголовніше - скидають вагу. Через чотири тижні стане відомо, хто з учасників скинув найбільше кілограмів та стане переможцем шоу. А цього тижня на всіх учасників чекало велике перевтілення.

День краси на проекті - це момент, коли учасники не тільки по-особливому бачать зміни, які з ними відбулися, а й потрапляють у професійні руки стилістів та візажистів проекту. Також тренер Аніта Луценко вчила жіночу частину табору граційного ходіння на підборах, а Ігор Обуховський навчав хлопців качатися залізом та боксувати. Крім того, саме цього тижня "зважені" змогли зустрітися з своїми рідними та близькими людьми.

Шоу "Зважені та щасливі-3" покинула найважча учасниця

Зважування ж цього тижня, як і завжди, не обійшлося без непередбачуваних моментів: Олексій, якого минулого разу ледь не вигнали з проекту, скинув 2 кілограми і тепер він важить 98 кілограмів. А, як відомо, кожен з учасників чекає, щоб його вага була меншою за 100, тобто стала двоцифровою, а не три-цифровою.

Спочатку найближчим до "жовтої лінії" був учасник команди зелених - Ілля, але ситуація змінилася після зважування Наталки (з команди рожевих), яка скинула тільки 1 кілограм. Такий же результат показали Юлія та Сергій молодший, які і зайняли останні місця у таблиці зважування.

Найбільше ж цього тижня скинула Марійка (команда рожевих), вона схудла на 3 кілограми і у відсотковому співвідношенні випередила Олега та Євгена.

Сергій був впевнений, що саме його залишать на проекті, адже в команді Євген-Юлія багато хто бачить своїх головних конкурентів. Юлія потрапила у номінацію вперше, для Сергія - це вже третє голосування. Під час голосування проти Юлії та Сергія була рівна кількість голосів, вирішальним став голос Іллі, який проголосував проти Юлії, яка і покинула шоу. Відтепер Юля буде худнути вдома і зможе теж показати свої результати усій країні.

Слідкуйте за наступними випусками шоу та вболівайте за учасників!
Система Orphus
Коментарі

Коментувати статтю можуть тільки зарееcтровані користувачі.Реклама від YOTTOS
Останні новини

Клініка Хміля

Янчук