Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
06.12.2013, 16:11

У Рівному відбувся офіцерський бал

З нагоди 22-ї річниці Дня Збройних Сил України у Рівненському палаці культури «Хімік» відбувся офіцерський бал, в якому взяли участь більше сотні пар офіцерів військових частин Рівненського гарнізону з дружинами.
Потрапити на бал можна було лише дотримавшись дрес-кодоу для чоловіків вхідним квитком стала парадна форма з медалями, а для їх половинок - вечірні сукні та прикраси.

У своєму вітанні офіцерам генерал-лейтенант Ігор Колесник зазначив:
"Мені приємно, що своє професійне свято ми зустрічаємо у великій військовій родині поруч зі своїми дружинами."

Стартом офіцерського балу став віденського вальс у виконанні хлопців та дівчат хореографічного колективу «Астра» місцевого Палацу культури «Хімік».Вітання для офіцерів з нагоди свята прозвучало від учасника телевізійного талант-шоу «Битва хорів», Миколи Бобрика.Шоу "Битва хорів": лідирує хор Руслани, у якому співає рівнянин

Святкова програма тривала близько трьох годин. У музичному супроводі оркестру ОК «Північ», офіцери танцювали польку, вальс та танго. Також вони спробували свої сили у виконанні інших танцювальних стилів таких, як фокстрот, полонез та самба.Урочистості з нагоди Дня збройних сил України в Рівному

Заохочуючим момемнтом до данцю став конкурс, який проводився впродовж всього вечора між танцювальними парами. Перемогу в конкурсі на накращу танцювальну пару здобули підполковник Олександр Матвійчук з дружиною Оленою.

Офіцерський бал - це поєднання чоловічої серйозності офіцерів з тендітністю та вишуканістю їхніх дружин.
Коментарі: