Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
06.12.2013, 18:15

У Рівному активісти Євромайдану заблокували в'їзд до АЗС, що належить провладним депутатам

Кілька десятків хлопців та дівчат з рівненського Євромайдану вирішили відповісти депутатам-регіоналам, що не проголосували за відставку уряду.
Вони півгодини не пускали водіїв на АЗС "WOG", що належить депутатам від Партії регіонів Ігорю Єремеєву та Степану Івахіву.

Взявши у руки плакати й українські, прапори молоді люди ходили "вліво-вправо" по пішохідному переходу, який знаходиться на в'їзді до АЗС.Таким чином активісти висловили протест проти того, що депутати не підтримали відставки уряду, якої вимагали тисячі протестувальників по всій Україні.

У Рівному оголосили загальноміський страйкЯк результат, за час протесту на "регіоналівську" АЗС не потрапили понад 10 автомобілів.

Рівняни можуть приєднатися до Автопробігу в підтримку ЄвромайдануНе обійшлося й без конфліктів, адже якщо деякі водії з розумінням поставилися до протесту, то дехто вперто їхав на ноги мітингувальникам з вигуками "мені пох*** чия це заправка!".АЗC "WOG" стала лише "першою ластівкою". Тим часом активісти Євромайдану в інтернеті склали список фірм та підприємств, що належать "регіоналам" й закликають бойкотувати їх.
Коментарі: