09.12.2013, 17:33

"Кардинал" у Рівному вирвав перемогу в "Спортлідера"

У Рівному стартувала програма 12-го туру української Екстра-ліги. Футболісти місцевого "Кардиналу" зіграв з Хмельницьким "Спортлідером".
Вчора, 8 грудня, у рамках чергового туру чемпіонату України з футзалу серед команд "Екстраліги" "Кардинал-Рівне" приймав хмельницький "Спортлідер"

Перший екстратайм закінчився перемогою гостей 0:1. У другому таймі рівняни зібралия і рахунок зрівняли. Відзначився Віталій Танський. На 31 хвилині зустрічі і рівняни, і хмельничани забили ще по одному м`ячу.

Рівненські плавці повернулися з Тернополя з нагородами

У "Кардинала" відзначився граючий тренер Сергій Піддубний. А на 36 хвилині зустрічі Юрій Когут ("Кардинал") вивів рівнян уперед. Рахунок зустрічі 3:2 на користь рівнян.
У "Кардинала" після 9 ігор 11 очок і 4 місце в турнірній таблиці. Наступний тур рівняни проведуть у Луганську 15 грудня проти місцевого "ЛТК".