Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.12.2013, 10:32

Концерт Олега Винника в Рівному зовсім скоро!

Вже зовсім скоро, у суботу, 14 грудня рівнян знову потішить своїм співом, улюбленець жінок, Олег Винник.
Минулого разу популярний співак Олег Винник виступав з великим концертом у Рівному 7 листопада, але не всі бажаючі змогли потрапити на концерт, адже в той день в нашому місті ще були інші не менш популярні виконавці, тому артист вирішив ощасливити рівнян своєю присутністю ще раз.

Новий концерт відомого виконавця відбудеться 14 грудня в тому ж таки МПК "Текстильник". Початок - о 19 годині.Рівненський музично-драматичний театр запрошує на новорічні святкування

Довідка:

Олегу Віннику - 40 років, він народився на Черкащині, музичну кар'єру почав іще підлітком. Співав у Черкаському народному хорі. Нині він не лише відомий в країнах колишнього СРСР, а й добре знаний у Європі, насамперед у Німеччині, Австрії та Швейцарії як талановитий виконавець головних ролей популярних мюзиклів під сценічним ім'ям OLEGG. Після блискучої участі в мюзиклі "Знедолені" за одноіменним романом Віктора Гюго був визнаний "Новим грандіозним голосом 2003 року" за версією європейського музичного видання «DA CAPO». Олег Вінник знімався у кіно та серіалах, зокрема, зіграв головну роль у серіалі "Наш Чарлі", який транслювався у 80 країнах. Останніми роками зосередився на сольній кар'єрі.

Коментарі: