подати
оголошення


23.12.2013, 12:06

У Рівному відзначили сумлінних споживачів газу

20 грудня товариство «Рівнегаз» провело святкову акцію для сумлінних платників за спожитий газ. Із п’яти сотень зразкових споживачів міста Рівного обрали тих, які не просто платять вчасно, а й розраховуються за послуги наперед.
Загалом ПАТ «Рівнегаз» обслуговує 79 тисяч споживачів міста Рівного, із них понад 500 сумлінно і вчасно сплачують за блакитне паливо. 15 найвідповідальніших споживачів, які розраховуються за газ з попередньою оплатою, нагородили грамотами та новорічними подарунками.
Варто зазначити, що Рівненщина — в лідерах за рівнем розрахунків за газ. Область потрапила в п’ятірку кращих регіонів України, які вчасно сплачують за імпортований енергоресурс, повідомили у прес-службі ПАТ "Рівнегаз".

Іще одну частину «Рівнегазу» придбала компанія Фірташа

Станом на сьогодні споживачі області розрахувались за газ із показником 102,3%, що стосується Рівного – це 100,1%, - зазначив перший заступник голови правління ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький. – Загалом це доволі непогані результати, і це дало нам змогу стовідсотково розрахуватись за газ перед постачальником. Адже для того щоб ми могли безперебійно постачати блакитне паливо, необхідно його своєчасно закупити у НАК «Нафтогаз України», а це напряму залежить від платіжної дисципліни наших абонентів.

Відзначення сумлінних платників і налагодження активного діалогу – це один із важливих кроків на шляху реформування ПАТ «Рівнегаз» із постачальника комунальних послуг у сервісну компанію, орієнтовану на споживача.

"Рівнегаз" відкрив для споживачів єдине вікно

Довідка:
ПАТ «Рівнегаз» займається розподілом та постачанням природного газу.
Щорічний об’єм транспортування - 696 млн м куб.
Загальний рівень газифікації Рівненської області складає 56%.
ПАТ «Рівнегаз» входить до п’ятірки найкрупніших платників податків області, сплачуючи щорічно у бюджет більше 100 мільйонів гривень податків.
Природним газом на Рівненщині користується 249 736 абонентів, 293 промислових підприємства, 512 бюджетних установ і організацій, 1826 комунально-побутових підприємств, 390 релігійних організацій та 43 підприємства теплокомуненергетики.
Найкрупнішими споживачами природного газу ПАТ «Рівнегаз» є підприємства харчової галузі (ПАТ «Рівненська кондитерська фабрика», хлібозавод ТМ «Рум’янець»), машинобудівної галузі (ТОВ "РЗВА-ЕЛЕКТРИК"), легкої промисловості (Рівненський льонокомбінат).
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів