Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
25.12.2013, 19:52

Аптека року: Мережа аптек 36,6

Аптека 36,6: Ми потурбуємось про Ваше здоров'я!
Приватне підприємство "АПТЕКА 36,6" на ринку Рівного працює вже 12 років – саме у 2002-му відкрився перший аптечний заклад на вул.Соборній, 1. Наступного року підприємство планує гостинно відчинити двері нової аптеки, яка розміститься у просторій двоповерховій будівлі на вул.Басівкутській. Тут до послуг жителів Басового Кута буде не лише аптека з широким асортиментом ліків за доступними цінами, а й консультації лікарів різного профілю, кабінети яких розмістяться на другому поверсі будівлі.

У мережі аптек "36,6" не перший рік діє програма лояльності з дисконтними картками для постійних клієнтів, які мають змогу користуватись накопичувальною системою знижок до 5%. А дізнатися про те, чи є в аптеці "36,6" потрібний препарат, можна навіть не виходячи з дому – через Інтернет. На сайті 366.rv.ua розміщено корисну інформацію про аптеки, медикаменти і ціни на них. Також тут у режимі онлайн можна замовити ліки та у зручний час зайти за ними до аптеки.

"36,6", як відомо, – це температура тіла здорової людини. До аптеки ж людина зазвичай приходить тоді, коли вона або хтось із близьких нездужає. У мережі аптек "36,6" на відвідувачів чекає якісне обслуговування з турботою про здоров'я – тоді й одужувати легше!
ПП "АПТЕКА 36,6":
м.Рівне, вул. Соборна, 1,
тел. (0362) 23-63-25.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net