подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
05.01.2014, 09:17

Гороскоп на 5 січня: час розслабитися і відновити сили

Буде легко і приємно, хоч і нічого толкового зробити не вдасться. Ідеальний час для повноцінного відпочинку, будь-яких водних процедур.
Астрологічний прогноз: 5 січня 2014, неділя.

5 місячна доба. Місяць у знаку Риби (перша чверть, росте).

Неділя пройде спокійно, ліниво, легко і приємно. Але люди будуть більш серйозні і менш легковажні й не дивуватимуть оточуючих незвичними вчинками та фантазіями, як учорашньої суботи.

Багатьох не покидатиме передчуття Різдва й очікування чогось світлого і хорошого.

Європейський гороскоп на січень 2014

Щоправда, настрій може змінюватися через щонайменшу дрібницю. Хтось буде скаржитись, хтось - плакати, а хтось - слухати й навіть співчувати.

Водночас ми серйозно поставимося до своїх обов’язків та постараємося виконати обіцянки.

У стосунках близьких людей панують любов і гармонія. Це найкращий день для примирення. Багатьом вдається проаналізувати свої помилки і зрозуміти, як саме потрібно поводитись, щоб не обпектися наступного разу.

Гороскоп на тиждень 30 грудня – 5 січня

Незважаючи на те, що може захотітися відразу всього і у великих кількостях, треба обмежити свої бажання, особливо у їжі, алкоголі та сексі.

Ідеальний день для розслаблення і відновлення сил, прогулянок на природі, у гарних, чистих місцях, а також будь-яких водних процедур. Ароматична ванна, сауна, лазня, баня, парна, спа-салон, басейн принесуть море задоволення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Кому повезет в 2014 году? Прогноз астролога
Как угодить Синей Лошади: восточный гороскоп 2014
Хозяйка 2014 года - Синяя Деревянная Лошадь
Коментарі:
Бесплатка