Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
17.01.2014, 11:59

Рівненський "Фотовернісаж на Покрову" презентували у Хмельницькому

Рівненський фотохудожник Олександр Харват презентував у музеї-студії фотомистецтва у Хмельницькому роботи учасників Міжнародного салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову».
Міжнародний салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову» відбувся у Рівному восени минулого року вже ввосьме. Він став рекордним за кількістю і країн, і учасників, зібравши роботи більш як 600 митців із 58 країн. Півсотні робіт з фотовернісажу презентували днями у Хмельницькому.

- Ми вже представляли роботи учасників "Фотовернісажу на Покрову" у Києві та Кременці, - розповідає організатор виставки, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, рівненський фотохудожник Олександр Харват. – Особливо приємно презентувати роботи учасників "Фотовернісажу на Покрову" у Хмельницькому, адже тутешній музей фотомистецтва не має аналогів в Україні.

У Рівному відбувся рекордний "Фотовернісаж на Покрову"

Фотовиставка триватиме до 8 лютого у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва (м.Хмельницький, вул.Проскурівська, 56).У Рівному відбувся дитячий бал "Різдвяне диво-2014" [+Фото]Казкові фото маленьких рівнян [Фото+Відео]
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net