подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
17.01.2014, 10:02

Як ЖКП мотивують рівнян сплачувати квартплату вчасно [+Фото]

Сумлінні платники ЖКП "Захід" отримали змогу не сплачувати квартплату за січень. 60 власників квартир виграли в акції, яку традиційно влаштовує ЖКП "Західне". Таким чином, вже п’ятий рік підприємство мотивує жителів вчасно сплачувати квартплату.
Усі витрати для цих рівнян компенсує житлово-комунальне підприємство "Західне".Рівненські інваліди матимуть змогу здобути нові спеціальності

- Ще більше спонукає такий от розіграш і такі заходи, щоб платити. Це є своєрідним заохоченням для мешканців і платників послуг, – розповідає переможець акції Людмила Дубина.

Імена щасливчиків визначив барабан. Їх обирали серед трьох сотень власників квартир, які відносяться до житлово-комунального підприємства "Західне" та протягом року справно сплачують квартплату.На Рівненщині стали менше народжувати

Пенсіонер Микола Романчук свою "п’ятикімнатку" отримав ще за радянських часів. Чоловік не звик жити в борг і за всі комунальні послуги сплачував вчасно.Ефективність таких підходів у роботі з клієнтами доведена на практиці, адже, саме "Західне" має найкращі показники по розрахунках за квартплату серед усіх рівненських ЖКП.

Керівництво міста стверджує, що такий досвід буде поширювати і серед інших ЖКП.
Коментарі: