Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
19.01.2014, 11:09

Неподалік Рівного - масове отруєння дітей

Дев'ятеро дітей віком від 2 до 4 років госпіталізовані з гострим гастроентероколітом упродовж 17-18 січня, перебіг захворювання - середнього ступеню важкості.
Упродовж 17 та 18 січня до інфекційного відділення самостійної медично-санітарної частини № 4 м.Нетішин Хмельницької області (знаходиться біля кордону Хмельницької та Рівненської областей, приблизно за 70 км від Рівного) з попереднім діагнозом – гострий гастроентероколіт госпіталізовано 9 дітей (2009, 2010 та 2011 р.н.), які виховуються у дитячому навчальному закладі №2, повідомляє прес-служба Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій.

Усього цей дошкільний заклад відвідує 88 дітей.

Перебіг захворювання госпіталізованих – середнього ступеню важкості. В осередку захворювання фахівці Нетішинської міської санепідемстанції проводять комплекс санітарно-протиепідемічних заходів. Відібрані для лабораторних досліджень зразки харчової продукції та питної води. Причина захворювання встановлюється.

Рівнянин помер, отруївшись сірчаною кислотою

Гастроентероколіт - це одночасне запалення шлунку, товстого і тонкого відділів кишківника. Гострий гастроентероколіт зазвичай розвивається унаслідок харчових токсикоінфекцій, грипу, інших інфекційних захворювань, алергічних факторів, отруєнь.

Магнітні бурі в січні 2014 року [+ПОРАДИ]
Коментарі: