подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
19.01.2014, 18:01

Топ-8 порад рівнянкам: як змусити себе стежити за своєю зовнішністю [Фото+Відео]

Кожній жінці необхідно стежити за зовнішністю. Але іноді так складно змусити зовнішність змінитися, докласти до цього зусилля і щось зробити. Немає настрою, депресія, немає коштів для супер-крему... Це все відмовки! Як же змусити стежити за своїм здоров'ям, манерами і поведінкою?
Як змусити себе стежити за своєю зовнішністю і думати про свою зовнішність? Отже, давайте, милі дами, разом із Жіночим Клубом поговоримо про це.

Не варто думати, що стежити за своєю зовнішністю можуть тільки ті, хто має багато грошей. Тут справа в тому, щоб змусити себе кожен день виконувати якісь дії, які підуть вам на користь.Спосіб перший. Якщо ви вирішили вийти на вулицю з поганою зачіскою і без макіяжу, подумайте про те, що ви зараз зустрінете колишнього хлопця або ненависну однокласницю, яка завжди вас ображала через вашу зовнішність. Ви ж знаєте, що закон підлості завжди спрацьовує. Хотіли би ви, щоб ці люди бачили вас у такому непривабливому стані? Хотіли би, щоб колишній хлопець подумав, ніби ви так переживаєте розставання, що не хочете за собою доглядати? І щоб колишня однокласниця посміялася і вирішила, що нічого не змінилося з тих часів? Навіть сміття йдемо викидати КОРОЛЕВОЮ!

Модні светри для прекрасних дам

Спосіб другий. Пам'ятайте про таку прекрасну філософію, як фен-шуй. А вона завжди говорить про те, що необхідно починати з себе, якщо ми бажаємо чогось досягти в житті. Доля стане прекрасною, якщо ми також будемо прекрасними. Мова йде про те, щоб завжди намагатися йти до ідеалу і добиватися гармонії як зовні, так і внутрішньо.

Спосіб третій. Кажуть, що принцесам щастить і вони завжди зустрічають своїх принців. Але ніхто не замислюється над тим, що для того, щоб стати принцесами, такі дівчата прикладають багато зусиль. Тому, якщо ви мрієте знайти принца, постарайтеся завжди бути принцесою. Кожен день, встаючи з ліжка, думайте про те, що принц вже близько, але для того, щоб він звернув на вас увагу, необхідно виглядати відповідно.

І вдома – королева!

Спосіб четвертий. Ставши заміжньою, багато жінок думають, що тепер можна виглядати як попало. Але це зовсім не так. Мало хто замислюється, чому стільки чоловіків йде до коханок. Насправді, хлопцям не так потрібні гарні дівчата, як доглянуті. Тому завжди намагайтеся виглядати відмінно і ніколи не розслабляйтеся, будучи заміжньою пані.

Ваш манікюр – ваш характер

Спосіб п'ятий. Якщо ви не вірите в себе, але при цьому маєте кумирів-жінок, виріжте їх фотографії і повісьте біля дзеркала. Дивлячись на них кожен день, ви хоч і будете сердитися, але не зможете виглядати гірше і станете намагатися стати схожими на них.

Спосіб шостий. Якщо у вас вже є діти, пам'ятайте, що їм завжди необхідно брати приклад саме зі своїх батьків. Тому намагайтеся завжди виглядати так, щоб вони, а особливо донька, могли на вас рівнятися. У юному віці дуже важливо, щоб ваша дитина говорила, що її мама найкрасивіша і при цьому мала цілковиту рацію.

Як дібрати правильний колір волосся?

Спосіб сьомий. Любов - це одна з кращих мотивацій для того, щоб виглядати прекрасно.

Догляд за обличчям взимку

Восьмий спосіб. Якщо ви настільки сильно не вірите в себе, дивіться передачі про те, як бридкі каченята перетворюються на лебедів. Думаєте, це можливо тільки в передачах, коли на когось витрачають великі суми грошей? Це не правда! Просто, не варто витрачати свій заробіток на чергову порцію морозива, шоколаду або їжі з Макдональдсу. Краще відкладайте їх на перукарні, салони спа і фітнес. Повірте, якщо ви будете чинити саме так, незабаром помітите, що ваша фігура значно покращилася і з'явилися зайві гроші.А взагалі, пам'ятайте завжди про те, що ви - жінка, а, отже, найпрекрасніше істота у світі.
Цитата дня

Немає важче роботи, ніж намагатися виглядати гарною з восьмої ранку до опівночі.
Бріджит Бардо
Коментарі: