Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
07.02.2014, 11:52

Гроші віддадуть не на чиновників, а на туалети

Міськрада Рівного затвердила бюджет міста 2014. Його дохідна і видаткова частини приблизно однакові і сягають кожна майже мільярда гривень. Причому депутати вирішили зменшити на 736 тисяч гривень видатки на чиновників міста і натомість спрямувати ці кошти на ремонт підземних громадських туалетів у парку імені Шевченка, на заміну вікон у стаціонарі міської лікарні і ремонт дитячих майданчиків.
Отож зменшити витрати депутати вирішили на проектування і реконструкцію телефонної мережі міськвиконкому, на заміну вікон, хоч через них втрачається значна частина тепла, та капітальний ремонт половини другого поверху приміщення міськвиконкому.

Бюджет Рівненщини 2014 у цифрах: доходи, витрати, надходження

Також зняли кошти із програм впровадження електронного документообігу та розвитку інформаційного простору. Депутат Олег Карпяк пропонував не фінансувати і ремонт гаражів, у яких стоять автомобілі чиновників, а натомість влаштувати освітлення на вулиці Макарова від гіпермаркету "Епіцентр" до вулиці Дубенської. Але міський голова Володимир Хомко попросив не чіпати видатки на гаражі, а натомість доручити йому знайти кошти на освітлення.

Депутат Олександр Курсик попросив зменшити з 70 до 10 тисяч видатки на здійснення онлайн-трансляції сесій міськради. А в разі, якщо вартість такої трансляції перевищить зменшену суму, пообіцяв здійснити доплату з власної кишені. До пропозиції Курсика прислухалися.

Бюджет Рівного на 2014 рік у цифрах: доходи, надходження та витрати міста

До речі, цифри бюджету міста ще будуть коригувати. Адже затверджували його до того, як був прийнятий обласний бюджет.
Коментарі: