Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.02.2014, 23:38

На Рівненщині старшокласникам з усієї України допоможуть підготуватись до вступу на спеціальність "Журналістика" [Фото+Відео]

Краще підготуватись до вступу на спеціальність "Журналістика" і дізнатись більше про професію журналіста, отримавши не лише знання, а й практичні навички, допоможе старшокласникам дводенний тренінг "Школа універсального журналіста", який відбудеться 15-16 лютого на базі Острозької академії.
Нинішня школа - вже восьмий подібний тренінг, який проводиться у стінах Острозької академії починаючи з 2011 року. За цей час Школа універсального журналіста стала не просто регіональним, а всеукраїнським освітнім проектом для обдарованих старшокласників - серед учасників попередніх тренінгів були учні з Рівненської, Волинської, Хмельницької, Львівської, Житомирської, Миколаївської, Черкаської, Херсонської, Донецької та Одеської областей! Чимало з них, скориставшись отриманими під час тренінгу знаннями та навичками, нині вже успішно навчаються на факультетах журналістики провідних університетів України, співпрацюють із друкованими та електронними ЗМІ. І це логічно, адже організатори тренінгу саме і прагнуть допомогти учням у профорієнтації, краще підготуватись до вступу та навчання за спеціальністю "Журналістика".

Враження учасників попередніх тренінгівЗаняття у Школі універсального журналіста - це не шкільні уроки, а тренінг: мінімум теорії і максимум практики, цікаві завдання, конкретні приклади і невимушене дружнє спілкування. Тут не ставлять оцінок, а насамперед дають знання і практичні навички. А ще - підтримують випускників і після закінчення дводенного навчання: допомагають із рецензуванням та публікацією творчих доробків, які згодом стануть у пригоді під час вступу до вищого навчального закладу. Тому для старшокласників, які мають нахил до вивчення гуманітарних предметів, беруть участь у конкурсах, олімпіадах, роботі Малої академії наук, займаються в журналістських секціях, дописують до шкільних газет, є активними, непосидючими і творчими, участь у Школі універсального журналіста - це не просто два дні навчання, а й сходинка до подальших успіхів на шляху до омріяної професії, до самоствердження у житті!Зацікавила участь у Школі універсального журналіста? Тоді телефонуйте (050) 339-39-85 або пишіть на електронну адресу vg2001@ukr.net - і ви отримаєте детальнішу інформацію про умови участі. Запис проводиться до середи, 12 лютого, включно - тож поспішайте взяти участь у цікавому та корисному навчанні!
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net