Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
16.02.2014, 12:10

Оксана Забужко та Сестри Тельнюк з концертом у Рівному [+Відео]

У четвер, 20 лютого у Рівненському міському Палаці культури рівняни матимуть змогу почути вірші у виконанні відомої української поетеси Оксани Забужко.
За словами організаторів, концертна програма немає аналогів не лише в Україні, але і за кордоном. Виступ сестер Тельнюк та Оксани Забужко - це театральне дійство, висловлене сучасною музично-поетичною мовою.

Оксана Стефанівна Забужко — країнська поетеса, письменниця, літературознавець, публіцист. У своїй творчості приділяє багато уваги усвідомленню української ідентичності і при цьому часто користується методологією фемінізму та постколоніалізму.
Драйвовий гурт "Man Gust" дасть концерт у РівномуСестри Тельюк - український вокальний дует заслужених артисток України Лесі та Галі Тельнюк.

Серед здобутків — студійні альбоми, театральні постановки, премія імені Василя Стуса за збереження та пропаганду української культури.

У репертуарі дуету пісні на вірші Т.Шевченка, П.Тичини, Є.Маланюка, Б.-І.Антонича, В.Стуса, Л.Костенко, О.Забужко та ін.

Легенди української сцени 90-х років Галина та Леся Тельнюк у Рівному вже виступали у 2003 та 2006 роках.«Львівська гастроль Джимі Хендрікса» у Рівному

Коментарі: