подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
27.02.2014, 15:40

На Рівненщині міліціонери затримали неповнолітніх викрадачів скриньок для пожертв

Правоохоронці встановили причетність учнів сьомого та дев’ятого класів до трьох пограбувань у Дубні. Два підлітки заходили до торговельних закладів, хапали скриньки для збору благодійних внесків та втікали.

Працівники міліції затримали хлопців після пограбування 19 лютого у парфумерному магазині. Близько 18 години хлопці забігли до приміщення та вхопили дві скриньки, які знаходились на прилавку. Таким чином діти отримали 64 гривні. Після цього власники магазину звернулися до міліції.

Невідомі зі зброєю захопили Верховну Раду Криму

Під час розслідування кримінального провадження правоохоронці встановили, що підлітки причетні ще до двох подібних пограбувань у магазині та аптеці. Проте до міліції у цих випадках не зверталися.

— Дубенські оперативники встановили та розшукали неповнолітніх, — зазначив начальник карного розшуку Дубенського МВ УМВС Юрій Іващук. — Ними виявилися мешканці міста Дубно. Хлопці із неблагополучних сімей. Як пояснили діти, у них не було грошей на пиво та сигарети.

Рівненська область: автомобіль збив велосипедиста

Наразі розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Встановлено, що своїми злочинними діями хлопці заволоділи грошима у сумі близько 170 гривень.
Коментарі:Бесплатка