Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
19.03.2014, 18:25

У Рівному відбудеться презентація "Сили людей"

22 березня в Рівненській обласній бібліотеці відбудеться презентація "Сили людей". Початок заходу о 12 годині.
Як стверджують організатори, такий захід - "це презентація ініціативи створення нової політичної сили в Україні - "Сила людей". Більше про принципи створення, візію, ункальну структуру, оргкомітети організації на сайті силалюдей.org. Ми впевнені що політичні структури повинні бути іншими, кардинально".

Люстраційний комітет Рівненщини змінить площину роботи

На офіційному сайті силалюдей.org про організацію сказано так: "Ми люди, які втомилися пасивно дивитися як бандити, олігархи та політики-корупціонери обкрадають наше майбутнє. Ми об’єднуємося в політичну силу, щоб побудувати суспільство, де найвищою цінністю є Людина. Сила людей потрібна, щоб забезпечити краще життя та змінити політичну свідомість. Щоб жити інакше потрібна інша політика. Для справедливої та правової країни необхідні новітні підходи.

Рівненщина увійшла в ТОП-30 забутих Богом місць [+Фото]

Так, ми створюємо політичну силу назавжди. В усіх розвинутих країнах політична сила – це інституція, фактично - частина держави. Так буде і в Україні. Люди, які мають стійкі погляди, сповідують демократичні цінності, об’єднуються щоб разом збільшувати простір справедливості та законності в суспільстві".

Серед рівнян активну участь у політичній ініціативі "Сила людей" бере громадський активіст Зураб Кантарія. Саме він і є головним організатором презентації "Сили людей" у Рівному.
Коментарі: