подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
20.03.2014, 17:20

Як рівняни бойкотують російські товари

Як не купитись на бренд недружнього виробника.
Через агресивні дії Російської Федерації в Криму спільнота “Економічний бойкот” оголосила ще і бойкот російських товарів.

Наразі активісти виявили близько півтори тисячі товарів російського виробництва, список яких було для зручності згруповано за видами та марками товарів.

Для збільшення - натисніть
Україна вводить візовий режим з Росією

І це далеко не повний перелік товарів, які завозить в Україну Російська Федерація.
“Відмова від фінансової допомоги окупантам та їхнім українським поплічникам – нормальна реакція будь-якої порядної людини і громадянина. Сьогодні наше гасло – ні копійки окупантам. Дивіться на штрихкоди: 46 – російське”, - зазначає Отар Довженко, громадський активіст.

Список найбільших російських активів в Україні: бізнесмени та їх компаніїУ Києві відбувся незвичний флешмоб під назвою "Росія вбиває" [+Фото]

До всеукраїнського руху приєднались і рівняни. Активісти закликають власників магазинів рівнян не купувати російські товари, а власників магазинів відповідно не продавати їх, повідомляє Рівне 1.

ВІДЕО: У Рівному бойкотують товари російського виробництваДо слова, економічний бойкот російських товарів підтримують і за межами України. Зокрема в Польщі діє потужна ініціатива, яка закликає не купувати бензин на заправках компанії «Лукойл». Сьогодні ініціатива нараховує понад 14 тисяч прихильників у мережі Facebook. Їздити на російському бензині відмовляються також автовласники з Литви.
Коментарі: