подати
оголошення


27.03.2014, 13:36

Аварійність на дорогах Рівненщини б’є усі рекорди

У середу, 26 березня, Державтоінспекція Рівненщини разом з громадськістю обговорили проблемні питання сьогодення, котрі пов’язані із катастрофічною аварійністю на дорогах області.
За „круглим столом” зібралися ДАІ Рівненщини, Союз перевізників України, Спілка водіїв, Всеукраїнська Спілка Автомобілістів, представники Служби автомобільних доріг, Управління Укртрансінспекції, Управління освіти і науки та активісти «Автомайдану».

На території області протягом останнього часу спостерігається збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року.


У Рівному керівництво ДАІ пояснило, чому виникає катастрофічна ситуація на дорогах [ВІДЕО]


- Сьогодні Рівненщина очолює статистику з найвищим відсотком (майже 60%) зростання аварійності по всій Україні. Основна причина численних ДТП - перевищення швидкості та нехтування Правил дорожнього руху. Це питання потрібно вирішувати. Також збільшилася кількість автопригод за участю дітей, - повідомив в. о. начальника ВДАІ Рівненської області Олег Ющук. - Основними причинами ДТП є грубе порушення вимог Правил дорожнього руху і водіями, і пішоходами. До працівників ДПС більшість водіїв відноситься зухвало. Потрібно пам’ятати, що свобода та безкарність на дорогах призводить до плачевних наслідків.

В. о. начальника ВДАІ області Олег Ющук
В. о. начальника ВДАІ області Олег Ющук


З дітьми постійно проводять пізнавальну роботу з правил поводження на дорозі, так свій виступ розпочав представник Управління освіти і науки області Святослав Сидорук. Він зауважив, що ДТП за участю дітей на дорогах зростає саме у весняно-літній період, тобто, коли у школах починаються канікули.

- Окрім навчальних закладів, велику роботу з виховання дітей повинні виконувати батьки. Саме від їх культури залежить чимало, адже вони є прикладом для своїх дітей, - наголосив Святослав Сидорук.

Відмітив Олег Ющук і громадське формування „Автомайдан”, запропонувавши їм спільно з ДАІ патрулювати дороги області, адже працюючи разом, можна досягти більш ефективного результату.

Подібні «круглі столи» планують проводити щомісяця, аби разом виробити єдиний та дієвий механізм співпраці. Наразі співробітники ДАІ, працівники освіти та представники „Автомайдану” розробляють план спільних профілактичних заходів, спрямованих на зниження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Також вдалося домовитися про проведення „Тижня безпеки дорожнього руху” як тільки закінчаться весняні канікули.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів