Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
07.04.2014, 10:25

Школа журналістики на Рівненщині зібрала учнів із чотирьох областей [Фото+Відео]

12 учнів із чотирьох областей України дізнались про основи роботи журналіста під час дводенного тренінгу "Школа універсального журналіста", який відбувся 5-6 квітня на базі Національного університету "Острозька академія".
У чому полягають особливості роботи журналіста, що таке новини і де їх шукати, як брати інтерв'ю, яким чином використовувати інтернет взагалі та соціальні мережі зокрема для підготовки журналістських матеріалів - про все це та багато іншого учні 9-11 класів із Рівненської, Волинської, Хмельницької та Житомирської областей дізнались під час дводенного тренінгу. А завідувач кафедри журналістики НаУ "Острозька академія" доктор філологічних наук професор Олександр Глотов розповів старшокласникам про особливості навчання за фахом "Журналістика" в Острозькій академії. По закінченні навчання учні отримали дипломи та можливість подальшої підтримки від організаторів тренінгу у перших кроках до здобуття професії журналіста.

ВРАЖЕННЯ УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ: ВІДЕО

- Я ще раз переконалася, що журналістика - це справді моє, - підсумувала враження від тренінгу Богдана Марчук із Зарічненського району. А Іван Ліщук з Острожчини висловився схоже: "Це саме та професія, якій я хотів би присвятити своє життя". Власне, організатори тренінгу саме й прагнуть не лише дати учням, які схильні до гуманітаних наук, базові уявлення про основи роботи журналіста, а й допомогти їм та їхнім батькам зробити свідомий професійний вибір напередодні вступної кампанії.
БІЛЬШЕ ФОТО


Довідки щодо участі у тренінгах "Школа універсального журналіста" завжди можна отримати за телефоном (050) 339 39 85 або написавши на електронну адресу vg2001@ukr.net.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net