Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
14.05.2014, 13:16

У Луцьку розгорнули найбільший в світі прапор України [+Фото]

Вчора, 13 травня, на Замковій площі Луцька кілька тисяч студентів розгорнули найбільший національний прапор.
За словами організаторів, наступну акцію з розгортання стягу планується організувати на Півдні, завершити — на Сході, передає УНН.

«Цією акцією ми показуємо, що український народ має об’єднатися навколо своєї національної ідеї та не дозволити нікому посягати на нашу незалежність», — підкреслив організатор Іван Крулько.

За його словами, привезеним до Луцька синьо-жовтим стягом встановили світовий рекорд. Адже це найбільший прапор України в світі, який відповідає пропорціям, зазначеним у Конституції України. Він має розмір 60×40 метрів, або 2400 метри квадратних.

Новий губернатор Одеської області лучанин Ігор Палиця - людина Коломойського ІНФОГРАФІКАЦього року стяг-рекордсмен вже розгортали у Львові, наступною точкою стане Південь України — Миколаїв, Одеса, Херсон — і завершити його розгортання планується у Східних областях.Нагадаємо, всеукраїнську акцію з розгортання найбільшого державного прапора України розпочали у Львові 2 травня, щоб привернути увагу до ідеї єднання України.Позитивний досвід сусідів: у луцькій школі зроблять тенісні кортиДжерело: fakty.ictv.ua
Коментарі: