Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
23.05.2014, 12:17

На Рівненщині пенсіонерка ледь не лишилася без квартири

Прокуратура Рівненщини захистила право пенсіонерки на житло.
За втручання прокуратури Рівненської області судом поновлено право 72-річної мешканки м. Рівного на житло. Про це повідомила начальник управління представництва, захисту інтересів громадян і держави в суді прокуратури області Юлія Костяновська.

У Рівному з вікна багатоповерхівки випала 2-річна дитина

За її словами, у 2-кімнатну квартиру пенсіонерки на підставі рішення суду першої інстанції вселилася її родичка, яка прийняла дане житло на підставі договору дарування, укладеного жінками ще у 2004 році. Однак судом не було враховано ту обставину, що обдарована не здійснила в установленому законом порядку державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та фактично не прийняла дарунок. Крім того, з моменту укладеного договору вона у вказаній квартирі не проживала.

Рівне: Чоловік розмістив в інтернеті еротичні фото колишньої дружини

З метою захисту прав пенсіонерки прокуратура звернулася до Апеляційного суду Рівненської області з позовом про усунення перешкод в користуванні нею житлом. Суд погодився з позицією прокуратури та скасував рішення суду першої інстанції. Натомість постановив нове рішення, яким відмовлено родичці у користуванні житлом шляхом зняття її з реєстраційного обліку, передає прес-служба прокуратури Рівненської області.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net