Ми у Facebook
23.05.2014, 14:18

У редакції газети «Вести» знайшли близько 2 мільйонів гривень готівкою - Міндоходів

Під час обшуку в офісі редакції газети «Вести» було знайдено 2 мільйони гривень готівкою. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на заступника міністра доходів і зборів України Володимира Хоменка.
«Сьогодні зробили обшук, є результати. У сейфі знайшли 2 мільйони гривень готівки. Одразу здійнявся галас, підняли пресу», - сказав пан Хоменко.

Він пояснив, що оперативні працівники Міндоходів вийшли на редакцію газети «Вести» в рамках розслідування так званих «схем Курченка». «Відстежуючи злочинні схеми, в першу чергу Курченка, вийшли на Сімферополь, туди "загнали" 93 мільйони і там частину їх знайшли», - сказав заступник міністра.

СБУ заарештувала рахунки Януковича, Якименка, Захарченка і Курченка

При цьому, за його словами, частину коштів у розмірі 93,6 млн грн було переказано на адресу сумського приватного підприємства, надалі ці кошти було перераховано ТОВ «Вісті Мас-Медіа».

Російські канали застосовують проти телеглядачів «25-й кадр»




Відповідаючи на запитання «Телекритики» щодо законності такого обшуку у редакції ЗМІ і чи не є дії податківців порушенням постанови парламенту про мораторій на перевірки ЗМІ під час виборів, Володимир Хоменко наголосив, що ні, оскільки розслідується відмивання брудних коштів. Податківці діяли відповідно до законодавства, яке має вищу силу, ніж парламентська постанова. «Все зроблено виключно в правовому полі за рішенням суду і прокуратури. Ніхто мене на цьому (порушенні закону. - Ред.) не впіймає», - наголосив він. І додав, що вибори його взагалі не цікавлять - він розслідує фінансові операції. Також пан Хоменко додав, що взагалі не читає газету «Вести».



За інформацією Міністерства доходів і зборів, працівники підрозділів фінансових розслідувань міністерства почали розслідувати незаконну конвертаційну діяльність окремих фінустанов України з квітня.

Досудове слідство стосовно ТОВ «Вісті Мас-Медіа» здійснюється за фактами фіктивного підприємництва та відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом (статті 205 і 209 Кримінального кодексу України), повідомляє Міністертсов доходів і зборів. Слідчі дії також проводяться і щодо директора ТОВ «Вісті Мас-Медіа» Ігоря Гужви, який підозрюється в участі у схемі переказування коштів. Дії проводяться на підставі рішення суду за погодженням з прокурором.

"Доба вибору": журналісти допоможуть рівнянам дізнатись все про вибори Президента [Анонс]

Як повідомляла «Телекритика», гендиректор ТОВ «Вісті Мас-Медіа» Ігор Гужва заявляє, що його компанія працювала відповідно до законодавства та не брала участі у тіньових податкових схемах.

Нагадаємо, 22 травня, стало відомо, що податкова арештувала рахунок ТОВ «Вісті Мас-Медіа» та рахунок його директора Ігоря Гужви. Податкова міліція заявила, що розслідує причетність ТОВ «Вісті Мас-Медіа» до незаконної конвертаційної діяльності. Водночас холдинг «Мультимедіа інвест груп» заявив про тиск з боку влади.

Заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар у свою чергу заявила, що арешт рахунку ТОВ «Вісті Мас-Медіа» і рахунку його генерального директора Ігоря Гужви пов'язаний винятково з відмиванням брудних грошей «Сім'ї» колишнього президента Віктора Януковича і причетного до неї бізнесмена Сергія Курченка.

Українська армія тепер має сторінку в Instagram [+Фото]

Сайт журналістських розслідувань YanukovychLeaks стверджує, що юридичні питання, пов'язані з діяльністю медіахолдингу «Мультимедіа інвест груп», що видає безкоштовну газету «Вести», відносилися до штатних обов'язків юриста групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченка Анни Ситник.

Холдинг «Мультимедіа інвест груп» був заснований екс-головредом газети «Сегодня» Ігорем Гужвою і вийшов на ринок у травні 2013 року. «Власник компанії - я, як фізична особа. Проект розвивається на позикові кошти. Позичальники, за умовами нашої домовленості, просять дотримуватися конфіденційності», - сказав він в інтерв'ю «Телекритиці». Водночас Ігор Гужва заявив, що вінвесторів, яких керівник медіахолдингу так і не назвав, «немає політичних інтересів в Україні».

Джерело: «Телекритика»





На правах реклами