Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
29.05.2014, 10:46

Сергій Бабкін виступив у Рівному босим [+Фото]

Учора в Рівному з концертом побував харківський музикант, актор, автор і виконавець власних пісень, Сергій Бабкін. Концерт відбувався в кіноцентрі "Ера". Зал був заповнений, глядачі сиділи навіть на додаткових стільцях.

На сцену, як і завжди музикант вийшов босий, адже каже, що так себе почуває вільно та спокійно.

"Не треба перейматися та підбирати взуття до одягу. А так все натурально - шкіра", - каже артист.

Незважаючи на велику кількість глядачів, атмосфера в залі була теплою і домашньою.

Упродовж усього концерту бажаючі могли передавати написані запитання для Сергія, і він залюбки, часто з гумором на них відповідав.У Рівному Кіноцентр «Ера» відсвяткує день народження «ВЕЛОвечіркою»
Були цікаві запитання, наприклад, про зачіску співака, адже він вийшов з хвостиком на голові.

- Ви зачіску собі самі придумали, чи над Вами працюють стилісти?

- Ну так. Я ж зірка. Просто спершу ходив із “хвостом”, а потім зрозумів, що так багато хто ходить. Роблю отак інколи (куйовдить волосся). Клоунада така.Глядачі запитували про особисте, про доньку та дружину (яку чомусь назвали дівчиною), хоча Сергій із Сніжанною вже разом 7 років. Про творчі плани та про кінокар’єру.

У Рівному пройде "Музична туса з піснями Сергія Бабкіна”

Півторагодинний концерт пройшов на одному подиху і час пролетів дуже швидко. Емоції переповнювали глядачів. На жаль, на біс Сергій не вийшов, але це було пов’язано з обмеженістю в часі. Адже ось-ось мав розпочатися показ фільму.А сьогодні Сергій Бабкін о 18.00 виступить в Острозі.
Коментарі: