подати
оголошення


05.06.2014, 18:11

На Сарненщині побували бібліотекарі з усієї України

Ще в грудні 2013 року був підготовлений проект в Програмі «Бібліоміст» про проведення навчального візиту бібліотекарів з України на Сарненщину - в районні ЦСПШБ та бібліотеку для дітей, Немовицьку та Клесівську сільські ПШБ, аби ознайомитись з унікальним досвідом роботи та досягненнями у співпраці з громадами по наданню бібліотечних послуг своїх колег.
Минулої середи, 28 травня, гості відвідали район. Побували в публічно-шкільній бібліотеці села Немовичі, де її завідувачка Любов Жук поділилася практичними навичками надання інформаційних та електронних послуг жителям місцевої громади.

У селищі Клесів дізнались рецепти успішності від колег у розвитку сільського зеленого туризму. Окрім того, подивились природничу музейну експозицію «Корисні копалини Клесова», завітали в «Поліський Версаль» (дендропарк ім. О.Ф. Ворона).

Афіша: Сарни запрошують на 129-й день міста

Оглядову екскурсію для візитерів організували також у районній бібліотеці для дітей. Ознайомили їх з роботою кімнати сімейного спілкування, досвідом роботи Клубу за інтересами. А в центральній районній книгозбірні презентували досвід роботи бібліотечного мистецького салону як місця комунікації молоді.

Дзідзьо знову виступить на Рівненщині [Фото+Відео]У Рівному пенсіонери читали поезію, співали з хором «Верес» та вітали іменинницю [Фото+Відео]

Залишись задоволеними і зустріччю з учасниками любительського об’єднання «Самоцвіти Сарненщини». Чимало почерпнули з успішних практик надання бібліотечних послуг для громади Сарненщини. Серед них інформаційні та електронні послуги; діяльність пункту доступу громадян; індивідуальне навчання людей похилого віку; скайп-спілкування; бібліотечне обслуговування мешканців Будинку милосердя. Окрім того, організований доступ до офіційної інформації громади району.У Рівному покажуть виставку художника, картини якого полюбляє новий Президент України

Про вплив сучасних бібліотек та їхніх послуг на соціально-економічний стан громад району можна дізнатися з регулярних публікацій у районному часописі «Сарненські новини», з яким співпрацюють книгозбірні Сарненщини. Тож і ця подія не залишилася поза увагою журналістів.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів