Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.06.2014, 16:02

Рівненщина: найкращий відпочинок на Білому озері

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс Рівненської АЕС «Біле озеро» готується приймати гостей. З першого червня тут офіційно відкрився новий літній сезон, який триватиме до 31 серпня включно.
На території комплексу до послуг відпочивальників – прокат човнів і катамаранів, платна стоянка для автомобілів, їдальня та медпункт, є кілька продуктових магазинів. Ще минулого року на території комплексу облаштували пішохідні доріжки, привели до ладу піщаний пляж, встановили два фонтанчики з питною водою, опорядкували альтанки.

Цьогоріч виконали капітальний ремонт санітарно-технічних приміщень, відремонтували частину будиночків, поставили нові лавочки. На любителів активного відпочинку чекають удосконалені спортмайданчики: баскетбольний, два волейбольні, футбольне поле та інші спортивні споруди. Саме на цих майданчиках з 25 по 29 червня пройде 12-а Спартакіада Організації молоді Атомпрофспілки.Туніс: країна теплого моря та історії арабського світу

Водночас ціни на путівки залишилися на рівні минулорічних. Один день повноцінного відпочинку з проживанням і триразовим харчуванням для працівників РАЕС цього сезону коштує майже 84 грн. (з ПДФО), для їхніх дітей – 74 грн., а для членів сімей (чоловік/дружина) – майже 103 грн.

Для решти охочих день відпочинку у комплексі обійдеться у 200 гривень: проживання – 92 гривні та харчування – 108 гривень. Туристичний збір – 77 копійок. Придбати путівку можна на два, три, п’ять, сім, десять або дванадцять днів.

Скільки коштуватиме оздоровлення дітей Рівненщини у 2014 році

Путівки реалізуються в управлінні соціального розвитку Рівненської АЕС з понеділка по четвер з 8:00 до 16:45 год. (перерва з 12:00 до 14:00 год.). По п’ятницях з 8:00 до 11:00.

Видача направлень на оздоровлення розпочинається не раніше, як за три тижні, і не пізніше, як за три дні до початку заїзду. За довідками звертатися за телефоном: 62-8-20.

Щороку реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро» приймає понад дві тисячі відпочивальників. Тут добре розуміють, що хороший відпочинок – це основа здоров’я і запорука працездатності.
Коментарі: