Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
09.06.2014, 08:20

Гороскоп на 9 червня: об’єднати бажання та можливості

Позитивний день, який сприяє цікавому відпочинку на природі, спілкуванню з друзями та близькими людьми. Добре займатися улюбленим хобі, доробляти розпочате у суботу-неділю і починати щось нове.
Астрологічний прогноз: 9 червня 2014, понеділок.

12/13 місячна доба. Місяць у знаку Терезів/Скорпіона (друга чверть, росте).

Гарний понеділок, тим більше що у багатьох тривають вихідні.

Перша половина дня – логічне продовження думок, настроїв та планів вчорашньої неділі.

Сприятливий час для для навчання, художньої творчості, приємних домашніх турбот і побутових клопотів, до яких, нарешті, дійшли руки.

Гороскоп на тиждень 9 – 15 червня

Найкраще діяти разом, у партнерстві. І чим тісніше та дружніше коло спілкування, тим краще.

Добре займатися собою, наводити красу та затишок навколо, створювати гарний настрій та визначатися з особистими стосунками.

Важливе значення для зміцнення родинних традицій та взаємної підтримки має спілкування з представниками старшого покоління.

Друга половина дня більш продуктивна і більш жорстка. Будьте готові до якихось новин, непорозумінь, незапланованих грошових витрат.

Непоганий момент для початку нових важливих справ. Ділові люди нарешті відчують себе в своїй тарілці. Можна вирішити (хоча б для себе) майнові питання та врегулювати проблеми професійного чи юридичного характеру.

Увага! Від сцен ревнощів, коротких поїздок на вечір та ніч краще відмовитися. Не створюйте зайвих проблем собі та людям!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Лунный посевной календарь дачника, садовода-огородника: июнь 2014
Кому повезет в 2014 году? Прогноз астролога
Коментарі: