подати
оголошення


16.06.2014, 17:09

Міносвіти планує знову зробити середню школу 12-річною

Міністр освіти і науки Сергій Квіт зазначив, що питання впровадження 12-річної середньої освіти буде порушуватися одразу після проведення ключових реформ у системі освіти.
Про це він сказав в інтерв’ю газеті "Дзеркало тижня", повідомляє УНН.

Міністр зауважив, що повернутися до 12-річної школи необхідно задля того, щоб українська освітня система відповідала європейським стандартам.

Де дітям відпочити влітку: повна інформація про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Рівненської області

“Тема 12-річки була страшенно вульгаризована Дмитром Табачником. Оцей дванадцятий рік формально був перенесений на дошкільну освіту. І якби європейські фахівці й експерти нас запитали, який у нас термін навчання, вони б отримали відповідь — 12-річний. Але насправді дошкіллю не приділяється належної уваги”, — зазначив Квіт.

За його словами, необхідно переглянути підходи до навчання у середній школі, зокрема, розробити нові навчальні плани та підручники, орієнтовані на 12 років навчання.

Як розподілятимуть державні місця між ВНЗ

Він додав, що цей задум реалізовуватимуть дещо пізніше.
“Тема впровадження 12-річної школи буде порушуватися. Але не зараз. На сьогодні це завдання не є першочерговим. Існують речі, які треба вирішувати негайно: прийняти закон про вищу освіту, розібратися у корупційних схемах у сфері освіти”, — підсумував Міністр.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Работа в Украине
Новини партнерів