Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
18.06.2014, 21:21

Як рівненським підприємцям вийти на ринок ЄС? [+Відео]

Рівненських підприємців вчать освоювати європейські ринки. Навчання для місцевих бізнесменів організувала молодіжна організація Smart People. А для цього - запросила гостя зі столиці — професора Києво-Могилянської бізнес-школи Сергія Гвоздьова.
Експерт, який консультував чимало національних та європейських брендів, переконує: і у рівнян є шанс скористатись перевагами від очікуваної економічної асоціації з Євросоюзом.

Український бізнес на європейському ринку: можливості та загрози [+ІНТЕРВ'Ю]

Що треба встигнути зробити українським компаніям, щоб закріпитись на ринку Європейського союзу? Саме про це розповідав учасникам зустрічі Сергій Гвоздьов. На переконання експерта, регіональні компанії мають не менше можливостей для виходу на нові світові ринки, ніж загальнонаціональні. Наші ключові переваги - вдале розташування, працьовитість і підприємливість, а ще - високий рівень розвитку освіти, твердить економіст. А також, наголошує, - прагнучи освоїти нові ринки, важливо не лише добре знати себе та конкурентів, а й вміти відходити від стереотипів.

Бюджет Рівненщини виконується на 100,4%

Для організаторів зустрічі подібні дискусії - це вихід на новий рівень спілкування: досі гостями проекту Smart Meetings були переважно відомі успішні рівняни: громадські діячі, підприємці, журналісти і митці. Проекту - два роки, і нині активісти прагнуть запрошувати до Рівного досвідчених підприємців та бізнес-консультантів із Києва та Львова. Аби ті, хто прагне бути успішними у Рівному, отримували корисну інформацію з перших уст. А відтак - впроваджуючи передові ідеї, сприяли розвитку економіки Рівненщини.


Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net