подати
оголошення


03.07.2014, 16:07

"ТелеМайдан" на "Рівне 1": 3 липня - розмова про євроінтеграцію зі Світланою Богатирчук-Кривко та Юрієм Супрунюком [Анонс]

Депутат Рівненської обласної ради Юрій Супрунюк та депутат Рівнеради Світлана Богатирчук-Кривко стануть черговими співрозмовниками ведучих політичного ток-шоу "ТелеМайдан" на телеканалі "Рівне 1" Віталія Голубєва та Ольги Данилюк. Програма вийде в ефір 3 липня.
Темою розмови у студії "ТелеМайдану" стане євроінтеграція України. З огляду на підписання 27 червня економічної частини угоди про асоціацію України з ЄС, автори "ТелеМайдану" вирішили обговорити те, як вплине асоціація з ЄС на життя Рівненщини та України в цілому.

ТелеМайдан: нардеп Юрій Благодир про ситуацію на сході та проведення референдуму [+Відео]

Світлана Богатирчук-Кривко поділиться в ефірі "ТелеМайдану" думками про проблеми та перспективи євроінтеграції України як делегат Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, а Юрій Супрунюк - як керівник потужного підприємства "Укртехнофос", яке не перший рік працює на міжнародних ринках.

ВІДЕО: Народний депутат Микола Кучерук - на "ТелеМайдані" [+Відео]

Дивіться розмову на "ТелеМайдані" у четвер, 3 липня, о 21.15 у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1"!

Ток-шоу "ТелеМайдан" - це спільний проект телеканалу "Рівне 1" і Видавничого дому "ОГО". Автори проекту прагнуть спрямувати енергію Майдану в русло конструктивного обговорення проблем країни та Рівненщини, створивши для цього дискусійний майданчик у мультимедійному форматі. Адже інформація, яка звучить на "ТелеМайдані" висвітлюється не лише у прямому ефірі телеканалу "Рівне 1", а й у газетах "ОГО" та "Рівненська газета", на порталі OGO.ua та на сайті Першого місцевого rivne1.tv.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів