подати
оголошення

консультація гінеколога в м. Рівне
12.07.2014, 22:12

У Рівному відбулось свято вулиці Поштової [+Фото]

Рівненські митці та громадські активісти організували свято однієї зі старовинних вулиць Рівного - Поштової. На початку ХХ століття тут розміщувалась міська пошта, звідти пішла і назва вулиці. Як пройшло дійство - дивіться на фото!
На вулиці ожила мала сцена рівненських театралів, працювала пошта, де можна було відправити відкритий лист до міської влади, була розгорнута виставка з приватної колекції старовинних годинників, виставка картин рівненських художників, присвячених старим куточкам Рівного, виставка фотографій "Сушка". У приміщенні обласного центру "Інваспорт", який розташований саме на вулиці Поштовій, рівнянам продемонстрували мистецтво сильних духом - танці на інвалідних візках. Гостей свята прогостили смаколиками, приготованими мешканцями вулиці, а народні майстри показали свої творчі доробки, розповідає на своїй сторінці у Фейсбук знавець історії Рівного, завідуюча відділом виставок Рівненського обласного краєзнавчого музеюГалина Данильчук.

Відкрий Рівне: де у Рівному знайшли золото

Як відбувалось свято - дивіться на світлинах відомого рівненського фотохудожника Олександра Харвата, які він виклав на своїй сторінці у Фейсбук! До слова, свято вулиці Поштової відбулось не лише у день святих Петра і Павла, а й у День фотографа, і людям з фотокамерами того дня було що закарбувати на світлинах! До слова, організатори обіцяють, що кращі світлини зі свята згодом прикрасять виставки, які проводитимуться у Рівному до Дня міста!

ФОТОФАКТ: У Рівному росте дерево-свідок парку князів Любомирських

Коментарі:Бесплатка