подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
15.07.2014, 13:01

15 липня - День українських миротворців

Про мир мріють всі, тому що і дітям і дорослим хочеться щастя, світлого неба над головою і, звичайно, ясного сонечка, яке не затьмарить війна. На жаль, в житті не завжди буває все райдужно і безхмарно
Постійно в різних точках планети виникають вогнища небезпеки, в яких починаються бойові дії. Ось тут і з'являється необхідність у миротворчих силах, здатних врегулювати конфлікт, - пише Український календар.

21 травня 2013 Верховна Рада України затвердила проект відповідної постанови, згідно з якої щорічно 15 липня святкуватиметься День українських миротворців на державному рівні.

Українські миротворці у Конго влаштували парад медалей [+Фото]

Миротворчі операції за участю наших співвітчизників гідні поваги і похвали, оскільки пов'язані з мужністю, доблестю і честю. Не всім вдається повернутися зі службового завдання живими і неушкодженими. Болем охоплені серця матерів, дружин, сестер і дітей, які не дочекалися своїх близьких.

На рахунку українських миротворців безліч операцій, серед яких країни Європи, Середньої Азії, Африки, Закавказзя і багатьох інших, де до цих пір свистять пулі і розриваються снаряди. І поки на земній кулі будуть виникати «гарячі точки», українські миротворці завжди готові почати свою місію по захисту людських життів.

Українські миротворці провели спільну молитву з населенням Конго [+Фото]

На Сході України зараз бореться із терористами чимало миротворців з Рівненщини. Кожен п’ятий військовослужбовець ОК «Північ» є миротворцем.

Про це у ефірі Рівненської телекомпанії "Ритм ТВ" під час програми "Пряма мова" заявив один із воїнів-миротворців ОК «Північ» Віктор Шубец, який виконував завдання у Демократичній Республіці Конго, пише портал «Четверта влада».

«Серед тих, хто зараз стоїть на захисті недоторканості східних та північних кордонів нашої країни - кожен п’ятий військовослужбовець оперативного командування "Північ" Збройних Сил України являється миротворцем, який готовий застосувати свій досвід для забезпечення миру на власній землі», - розповів Віктор Шубец.
Коментарі:
Бесплатка


Останні новини