подати
оголошення


04.08.2014, 09:15

Які є альтернативи російським соцмережам

Нещодавно в Україні почали функціонувати нові українські соціальні мережі, які поповнили список вже існуючих. Тепер їх існує близько 10.
У світі соцмереж поповнення: одразу три нових українських сервіси починають свою роботу. "Козирем" нових веб-сайтів буде акцент не на патріотизмі, а на якості, повідомляє espreso.tv.

Розробники Socialface презентують мережу, як суміш з елементів "Фейсбука", "ВКонтакте", Twitterа, "Одноклассників", навіть торгівельного ресурсу Slando. Проект знаходиться на фінальній стадії тестування.

Інтерфейс мережі нагадує "Фейсбук", використана схожа кольорова гама та є аналогічні інструменти управління.Про що говорять немовлята

Ресурс Zine - своєрідний інтернет-цитатник. Користувачі зможуть публікувати тут афоризми, думки відомих людей та подібні матеріали.

Інтерфейс нагадує блог, де у кожній публікації можна буде розмістити цитату, фото або файл. Акаунт на мережі можна буде пов'язати з профілями у "Фейсбуці", "ВКонтакте", Twitter, Instagram.

Соцмережа "Українці", після відстрочки старту на місяць, запрацює через тиждень. Команда розробників патріотичної соціальної мережі поки тримає у секреті деталі про формат веб-ресурсу.

Проте автори ідеї заявляють, що їх основна перевага - не патріотизм, а якість.
Де і за скільки можна відпочити у Карпатах


Раніше анонсували появу 5 нових українських соціальних мереж: WEUA.info, "Друзі", Antiweb.com.ua, Ukrface.net та Combine.pp.ua, але з них реально функціонують лише 2.

Окрім ресурсів, названих вище, на юанет діє десяток діючих та закинутих мереж. Найбільшим попитом серед таких користуються Connect.ua та Friends.ua.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів