подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
12.08.2014, 13:11

В Україні з'явиться Служба фінансових розслідувань

Служба має з'явитися у вересні поточного року – після всеукраїнських громадських обговорень. Проект відповідного Закону пройшов експертизу Міністерства юстиції і невдовзі має бути проголосований у Верховній Раді.
Служба фінансових розслідувань має об’єднати всі компетентні органи протидії економічним злочинам в одне потужне відомство і покликана гарантувати гідний фінансовий захист держави.

Мета створення СФР – не тільки вимога активного протидіяння практиці мінімізації платежів до бюджету, а й запровадження європейської моделі фінансового контролю внутрішнього аудиту розпорядників бюджетних коштів після відкриття кримінального провадження.

Податковий календар на серпень 2014 року

Така реформа української правоохоронної системи наблизить її до європейської та сприятиме закріпленню надзвичайно важливих принципів у правовій системі: законність, рівність перед законом, право на захист тощо. Вказані принципи є невід’ємними частинами нормативно-правової бази Європейського Союзу.

Поради для підприємців: Що робити, якщо до вас прийшли перевіряючі

Пропозиції та зауваження до ініціативи щодо створення СФР і тексту законопроектів, які розміщено на веб-порталі Державної фіскальної служби (http://minrd.gov.ua) можна надсилати на електронну адресу: v.khomenko14@gmail.com.

За матеріалами ГУ Міндоходів у Рівненській області.
Коментарі: