подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
19.08.2014, 11:34

Волинський гурт записав нову пісню, яку присвятили українським воякам

Луцький ФІОЛЕТ виклав для вільного завантаження на своїх офіційних інтернет-сторінках новий сингл на пісню «Сини», яку присвятив українським воякам. За словами музикантів, трек був написаний нещодавно і за короткий час набув матеріального втілення.
«Це той духовний мінімум, який ми, як музиканти, можемо зробити в ці дні. Пісня в підтримку тих, хто зараз відстоює на сході наше право на незалежність і мирне небо над головою. Пісня в пам'ять про героїв, які пішли, залишивши по собі гідний приклад відданості своїм ідеалам та країні. Ніщо і ніхто не повинні бути забутими», - розповів лідер та вокаліст ФІОЛЕТу Сергій «Колос» Мартинюк.

Відома рівнянка продає колекцію подушок, щоб допомогти пораненим бійцям

Запис пісні відбувався в Луцьку, на студії Романа Сороки, з яким команда працювала записуючи зокрема альбом «Rock'n'love» (2012) та EP «Атоми Щастя» (2013). Аранжуванням та зведенням композиції займався Роман Сорока в традиційному творчому союзі з музикантами ФІОЛЕТу. До запису пісні долучився відомий луцький музикант Юрій Кльоц («Аут Край», «Ювелір»), який зіграв партію на контрабасі.На відео фото Дмитра Ларіна та Олени Білозерської.
Коментарі: