подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
22.09.2014, 21:22

Як залицятися красиво

Продовжуємо наші завоювання. І сьогодні ми будемо завойовувати ні що інше, як жінок.
Жінки вимагають уваги і потребують кохання.
І вимагають вони, насамперед, кохання сентиментального, романтичного. Чому це так, а не інакше — невідомо. Виникає запитання: і звідки нам набратися того “романтичного стилю”? Час зараз не той. Ми усі виховані зовсім в іншому стилі. З нас же обценьками романтичних слів не витягнеш. Сьогодні романтика в дефіциті, а дефіцит до добра не доводить.
От раніше, наприклад, не треба було винаходити велосипед і морщити лоба. Існували колись рятівні письмовники з набором готових любовних листів на будь-яку тему, знай тільки, підставляй потрібне ім’я і — все готово. До того ж кожен навчався грати на лютні і співати серенади. От вам і готовий жіночий улюбленець.
Однак і зараз теж можна якось викрутитися. На нашому боці література, звідти можна почерпнути багато цікавого. Візьмемо, наприклад, вірші. Жінки просто обожнюють, коли чоловики читають вірші. Зараз це якось не прийнято, але дуже і дуже подобається жінкам...
Не треба забувати, що існує ще й музичний жанр. Дехто у свій час навчався у музичній школі. Добре було б зіграти щось із Шопена... Діє безвідмовно. Тим більше, що цей найромантичніший, найулюбленіший дамський композитор був, до того ж, великим ловеласом.
Ледь не забув про найважливіший та універсальний секрет успіху в жінок. У розмові якнайчастіше вимовляйте її ім’я. Жінкам дуже подобається його чути. Це дрібниця, але дрібниця дуже велика!
Квіти — це не нове, навіть банальне, і чоловік з букетом у руці почувається повним дурнем. Але діє цей прийом ефективно завжди і за будь-яких обставин.
Або, нарешті, спробуйте написати жінці листа, тим більше, що писати ручкою на папері легше, ніж говорити віч-на-віч з об’єктом захоплення. Напишіть і відсилайте, підписавши при цьому: “шанувальник, що бажає залишитися невідомим”. Це і романтично, і загадково. Жінки до усього цікаві. Нехай сидить і думає, хто б це міг бути. А чим більше вона думає, тим більше “переймається почуттями”. Час працює на вас. Тепер залишається лише вчасно прийти й остаточно її завоювати.
Коментарі: