Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
07.10.2014, 14:30

Рівненщина: сумки з бурштином перекинули у Білорусь через прикордонний рів

Дві сумки з 15 кг бурштину, які біля с.Жадень Дубровицького району намагались незаконно переправити з Рівненщини на територію сусідньої держави, потрапили в руки білоруських прикордонників.
Фото: відділ прикордонної служби "Річиця"

Незаконне переміщення двох сумок з бурштином через україно-білоруський кордон припинили прикордонники на території Столінського району на напрямку Жадень (Україна) – Лютий Бор (Республіка Білорусь), пише Медиа-Полесье.

Заступник начальника 8-ї прикордонної застави відділу прикордонної служби "Річиця" Максим Ратников повідомив, що під час нічного несення служби прикордонники помітили, як з боку України до державного кордону під'їхав легковий автомобіль. З нього вийшли двоє осіб і підійшли до роздільного рову. З боку Білорусі до захисної інженерної споруди підійшов ще один невідомий.

Прикордонники гукнули людину, потім освітили місцевість пострілом із сигнального пістолета.

Чоловік, схопивши обидві сумки, став тікати подалі від роздільного рову в напрямку Білорусі. Прикордонники кинулися услід за ним. І вже через кілька хвилин, буквально в 20-ти метрах від лінії кордону, його наздогнали.

Чоловік знаходився біля автомобіля "Опель-Монтерей", поряд лежали дві сумки, як виявилося пізніше, з бурштином.

Білоруські митники забрали у рівнянина ВМW Х5 з контрабандними сигаретами [+Фото]

На даний час з'ясовуються всі обставини події. У відділі прикордонної служби «Річиця» повідомили, що затриманий мешканець Століна, 1971 р.н., має сплатити штраф в сумі 6 мільйонів 750 тисяч білоруських рублів. А рівненський бурштин, вага якого склала майже 15 кг, передано у встановленому порядку на Брестську митницю.

Це вже друга велика партія контрабандного бурштину, затримана на білорусько-українському кордоні. 23 вересня мешканець Рівненської області, який намагався перевезти в Москву 16 кг “сонячного каміння” через пункт пропуску "Верхній Теребежів", позбувся і "товару", і свого автомобіля BMW.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net