подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
12.10.2014, 14:00

Актриси, які зіграли Роксолану в серіалах [+Фото]

Мер'єм Узерлі на знімальному майданчику "Величного століття"

Шанувальницям турецької стрічки “Величне століття. Остання битва”, напевно, буде цікаво дізнатися, що образ Роксолани, дочки священика з Рогатина Насті Лісовської, на телеекрані втілили чотири актриси - українська, німецька і дві турецькі.
Ольга Сумська

Багатосерійний фільм режисера Бориса Небієрідзе "Роксолана" був відзнятий у 1996 і 2003 роках на кіностудії “Укртелефільм” за мотивами однойменної повісті Осипа Назарука і був показаний на УТ-1. Телесеріал "Роксолана" складається із трьох частин загальною кількістю 50 серій: "Настуня", "Улюблена дружина халіфа" та "Володарка імперії".

Ольга Сумська у “Роксолані” 1996 року. Кадр із фільму
Ольга Сумська у “Роксолані” 1996 року. Кадр із фільму


Ольга Сумська у “Роксолані” 1996 року. Кадр із фільму
Ольга Сумська у “Роксолані” 1996 року. Кадр із фільму


Серіал у 1997 році став першим великим успіхом українського кінематографу. Завдяки ролі простої української дівчини Настуні Лісовської, а згодом улюбленої наложниці султана Сулеймана і найвпливовішої жінки Османської імперії, 31-річна Ольга Сумська стала топ-актрисою України, секс-символом, зіркою телебачення.

Третю частину стрічки – "Роксолана 3. Володарка імперії" - вперше в Україні у 2006 році показав Перший Національний телеканал. Головну роль у 24-серійному фільмі виконала Ольга Сумська, нині заслужена і народна артистка України.

Ольга Сумська. “Роксолана 3. Володарка імперії”(2003). Кадр із фільму
Ольга Сумська. “Роксолана 3. Володарка імперії”(2003). Кадр із фільмуГюльбен Ерген


У 2003 році в Туреччині зняли багатосерійну іторично-військову мелодраму “Хюррем Султан”. У ролі Роксолани-Хюррем - 31-річна актриса та співачка Гюльбен Ерген.


Мер'єм Узерлі

Мер'єм Узерлі - Хюррем Султан
Мер'єм Узерлі - Хюррем Султан

8 жовтня 2012 на телеканалі “1+1” розпочався показ найдорожчого і найуспішнішого турецького серіалу “Величне століття. Роксолана” (2011-2014).


Німецька актриса турецького походження, 31-річна Мер'єм Сахра Узерлі, яка зіграла рудоволосу Роксолану, завдяки цій ролі стала справжньою зіркою. Але несподівано покинула серіал у травні 2013 року. А цієї зими вона народила доньку.

Новые интриги и герои сериала «Великолепный век. Роксолана» [Фото]


Вахіде Перчин

Вахіде Перчин
Вахіде Перчин

Із 22 вересня у будні тисячі українських глядачок поспішають до своїх телевізорів, щоб не пропустити нові серії 4 сезону турецької стрічки “Величне століття. Остання битва”. У ролі 50-річної Роксолани, починаючи з 103-ї серії, - відома театральна актриса та співачка, яка походить з родини грецьких емігрантів, 48-річна Вахіде Перчин (Гьордум).

7 цікавих фактів про нову Роксолану із серіалу «Величне століття»

Коментарі: