подати
оголошення


05.11.2014, 07:55

Рівненщина: бурштин «миють» вже й на білоруському кордоні [ФОТО]

Прикордонники Луцького загону серед білого дня затримали на гарячому п’ятьох бурштинокопачів, які видобували «сонячне каміння» поблизу державного рубежу на околиці села Бутове Зарічненського району.
Під час огляду території, прилеглої до держкордону з Республікою Білорусь, прикордонний наряд відділу «Вичівка» на околиці села Бутове почув шум двигуна. Наблизившись ближче, прикордонники помітили автомобіль «УАЗ» та невідомих осіб.Порушників спіймали на гарячому, повідомляє офіційний сайт Державної прикордонної служби України.Чоловіки саме намагалися видобути бурштин шляхом гідророзмиву ґрунту. Водій, побачивши правоохоронців, спробував втекти. Однак прикордонники перекрили йому виїзд та затримали.Поряд з затриманими, які виявилися жителями одного з найближчих сіл, окрім автомобіля, була знайдена і мотопомпа.

Жодних документів на видобування «сонячного каміння» у цих п’яти чоловіків не було. Затриманих доправили до прикордонного підрозділу для складання адміністративно-процесуальних документів. А про факт незаконного видобування бурштину прикордонники проінформували органи МВС.
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів