подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
13.11.2014, 10:05

Рівне: чи залишать у підвалі притулок для безхатченків

На вулиці Кавказькій, 15 у Рівному працює притулок для безхатченків. Організований він на кошти благодійників та спонсорів. Але мешканці будинку проти такого сусідства.
Люди неодноразово зверталися до міського голови Володимира Хомка, щоб той переніс притулок. Приходили навіть на сесію міської ради. Тоді депутат Рівнеради Олександр Лащук навіть запропонував перенести притулок для безхатченків у підвал Рівненської ОДА.

Обговорення теми продовжили 10 листопада. Міський голова Рівного Володимир Хомко зустрівся з мешканцями притулку для безхатченків, який розташувався у підвальному приміщенні будинку за адресою Кавказька, 15 та представниками громадської організації „Відвага” на чолі з її керівником Сано Гукасяном.

Після обговорення та благання не виселяти безхатченків на зиму міський голова заявив, що: "Рішення буде прийматися прозоро. Працюватиме депутатська комісія, яка спілкуватиметься з мешканцями будинку, безхатченками та представниками благодійної організації. Рішення буде прийнято до 23 грудня. Саме тоді закінчується термін договору оренди".

За інформацією прес-служби Рівненської міської ради.


Статті до теми:

Рівне: жителі будинку не хочуть, щоб у їхньому підвалі жили безхатченки

У Рівному покажуть, якими маршрутками перевізники хочуть возити пасажирів

Рівненщина: кошти від спиртового бізнесу ідуть на фінансування ДНР і ЛНР?
Коментарі: