подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
05.12.2014, 13:00

У кожному десятому офісі не буде новорічного корпоративу

vseznajka.com.ua

У кожній десятій компанії новорічного корпоративу не буде. Більшість офісних працівників усе ж таки будуть святкувати Новий рік у досить неформальній обстановці.

У 9 із 10 українських офісів святкують Новий рік. Але тільки кожне друге святкування корпоративного Нового року в Україні відбувається за рахунок компанії. В 49% компаній співробітники самі фінансують свої новорічні веселощі.

62% компаній на співробітників очікує застілля з алкоголем. У третині компаній організатори свята потурбуються про розважальну програму — будуть танці або конкурси. У 8% запросять зірок, і ще в 4% організують салют. А ось 28% «білих комірців» нашої країни пощастило набагато менше. Їх очікує свято з офіційними промовами і привітаннями. Ще в 3% компаній оголосили «сухий закон» — святкування відбуватиметься без алкоголю.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua. в листопаді 2014 року. В опитуванні взяли участь 432 респонденти.Статті до теми:

Кожен другий українець платить за новорічний корпоратив із власної кишені
Коментарі: