подати
оголошення15.12.2014, 08:07

Від сьогодні Росія скасовує ряд поїздів до України

Через низьку рентабельність Росія на рік скасовує поїзди в Україну, Казахстан і Таджикистан.
Курсування поїздів скасовується строком на один рік і в сполученні не лише з Україною, а й з такими країнами, як Казахстан і Таджикистан, повідомляє ТАРС з посиланням на представника ФПК.

Наголошується, що це рішення пов'язане з низькою рентабельністю перевезень за цими маршрутами, скасовані найменш рентабельні. Однак іще частина потягів переведена на так зване курсування "за вказівкою". Це означає, що поїзд фактично не існує - його призначення передбачено тільки за збільшення попиту з боку пасажирів.

Так, наприклад, на українському напрямку на такий вид сполучення переведені 31 російський потяг і ще один спільний. При цьому, 13 російських і два спільних склади скасовані, передає korrespondent.net

Також зміни торкнулися поїздів, які курсували між Росією і Білоруссю, Азербайджаном та Киргизстаном. На все те ж "курсування за вказівкою" переведені всі три потяги до Азербайджану й один поїзд у Киргизстан. Однак в РЖД відзначають, що у всіх цих напрямках залишаються поїзди, які формуються іншими країнами.

У той же час джерело в Укрзалізниці підтвердило Корреспондент.net факт скасування Росією поїздів в Україні. Очікується, що офіційно про це оголосять завтра. До 2017 року в Росії хочуть побудувати залізницю в обхід територій України.

Розклад руху поїздів через Рівне та Здолбунів на 2014 - 2015 роки
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів