подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
16.12.2014, 10:16

На Рівненській АЕС з початку року вироблено 17 млрд кіловат-годин електроенергії

Енергоблоками РАЕС вироблено черговий, сімнадцятий мільярд кіловат-годин електроенергії з початку поточного року. Даний показник на 1.8 млрд кВт год електроенергії більше, ніж за відповідний період 2013 року.
Виконання річного плану станом на поточну добу становить 101,9 %. Річне завдання року для РАЕС – 17 млрд 648 млн кВт год електроенергії.

Станом на 8 годину 15 грудня у роботі перебувають чотири енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 2750 МВт. Енергоблоки №№ 2, 3, 4 працюють зі 100 % навантаженням.

Реакторна установка енергоблоку №1 працює на потужному ефекті реактивності з подальшим виведенням енергоблоку у ремонт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 66,9 млн. кВт год електроенергії, з початку місяця –950,7 млн. кВт год електроенергії та з початку року – 17 млрд. 179,3 млн. кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах діючих норм.

Див. також:

Як у Рівному вводитимуть Єдиний квиток: текст угоди

У Рівному відбувся День відкритих дверей у НУВГП
Коментарі: