подати
оголошення22.12.2014, 09:30

Рівненщина: підприємець із Нетішина виграв 8 мільйонів на реконструкцію спорткомплексу

фото з архіву

Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації 18 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ФОП Левченком Юрієм Івановичем угоду на реконструкцію з перепрофілюванням клубу під дитячий спортивно-дозвіллєвий комплекс в с.Вельбівне Острозького району.
Вартість угоди склала 8,40 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця наступного року коштом держбюджету у приміщенні повинні частково перекласти стіни, замінити внутрішнє опорядження, вікна й двері, комунікацію і сантехніку, реконструювати ганки й сходи, облаштувати балкон, утеплити стіни, облаштувати спортмайданчики, здійснити озеленення території.

Юрій Левченко – приватний підприємець з Нетішина, ліцензовані види діяльності – будівництво, монтаж водопровідних мереж, штукатурні роботи, гуртова торгівля будматеріалами. За даними «ВДЗ» раніше він тендерів не вигравав. Власником чи директором будівельних фірм раніше не фігурував.

У тендері окрім Левченка взяли участь іще 6 компаній з дорожчими пропозиціями, зокрема ТОВ «Рівнеагроспецмонтаж» і ТзОВ «Фірма Опорядрембуд», пов’язані з групою депутата Рівненської облради і голови правління ПАТ «Рівнегаз» Петра Дубаса. Раніше «РАСМ» і «Опорядрембуд» регулярно розігрували будівельні тендери в Рівненській області.

До теми:

На Рівненщині за 2,5 мільйони музичну школу збудують наново

На Рівненщині реконструюють дитсадок за 8 мільйонів

Джерело: "Наші гроші"
Коментарі:
Бесплатка
Останні новини


Новини партнерів